Konstrukcje reklamowe

Czy wiedziałeś, że około 60% osób zamieszkujących nasz kraj posiada własny samochód? To ogromny potencjał, którego nie możesz zmarnować! Własny billboard przy drodze to świetny sposób na dotarcie z reklamą do szerokiego grona Klientów. 

Billboard możesz wynająć (sprawdź ofertę wynajmu) lub zainwestować we własną konstrukcję, nie przejmując się dzięki temu kosztem dzierżawy. W TOTU Media wykonujemy szeroki zakres konstrukcji, w tym oczywiście billboardy oraz inne tablice reklamowe. Stawiamy na bezpieczeństwo i wysoką jakość konstrukcji, oferując jednocześnie atrakcyjne ceny. 

Wykonamy dla Ciebie:

  • Billboardy przestawne

Popularne rozwiązanie dla osób ceniących mobilność konstrukcji i minimum formalności. Większość konstrukcji przestawnych nie wymaga zezwolenia na budowę. A prosty montaż i brak trwałych fundamentów, pozwala w razie potrzeby przenieść billboard w inne miejsce. Oferujemy różne formaty tablic. Od standardowych 12 m² i 18 m² po inne indywidualnie określone przez Klienta.

  • Billboardy trwale związane z gruntem

Klasyczna konstrukcja z fundamentem. Niewątpliwa zaleta tego rozwiązania, to niższa cena niż w przypadku tablicy przestawnej. Wymaga pozwolenia na budowę. Tak jak w przypadku konstrukcji przestawnych, oferujemy standardowe rozmiary tablic 12 m² i 18 m², a także inne określone indywidualnie przez zamawiającego.

  • Ekrany billboardowe z blachy ocynkowanej

Dostępne rozmiary ekranów to standardowe 12 m² i 18 m², a także inne zgodne z indywidualnym zamówieniem. Ekran składa się z brytów reklamowych. Bryty wykonywane są z blachy ocynkowanej 0,7 mm. Blacha na brzegach jest podwójnie gięta a przez środek przebiega wzmocnienie pionowe, dzięki czemu bryt zachowuje sztywność nawet przy dużym wietrze.

  • Inne konstrukcje na zamówienie

Powyżej opisana oferta nie spełnia w pełni Twoich oczekiwań? Realizujemy również projekty na indywidualne zamówienie. Skontaktuj się z nami, a my spróbujemy dopasować ofertę do Twoich potrzeb.

Nie wiesz do końca jakiej konstrukcji potrzebujesz lub chcesz poznać pełen koszt wykonania? Warunki ustalamy indywidualnie, biorąc po uwagę rozmiar, miejsce montażu i termin realizacji. Zachęcamy do kontaktu. Kamil, nasz Account Manager, z przyjemnością doradzi i odpowie na wszystkie pytania.